RN73R2BTTD5832D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5832D50
JLCPCB Part #
C2530025
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS