RN73R2BTTD5831F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5831F50
JLCPCB Part #
C2530081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.83kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS