RN73R2BTTD5831C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5831C50
JLCPCB Part #
C2547792
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.83kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS