RN73R2BTTD5830A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5830A10
JLCPCB Part #
C3915165
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS