RN73R2BTTD57R6D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD57R6D50
JLCPCB Part #
C2530403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS