RN73R2BTTD5762A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5762A10
JLCPCB Part #
C4076540
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS