RN73R2BTTD56R9B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD56R9B50
JLCPCB Part #
C2548071
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS