RN73R2BTTD56R0B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD56R0B50
JLCPCB Part #
C4188933
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS