RN73R2BTTD5693F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5693F50
JLCPCB Part #
C2529630
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS