RN73R2BTTD5692A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5692A25
JLCPCB Part #
C2567121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS