RN73R2BTTD5601B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5601B25
JLCPCB Part #
C4186170
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS