RN73R2BTTD5563F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5563F50
JLCPCB Part #
C2530199
Description
-55℃~+155℃ 250mW 556kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS