RN73R2BTTD5420F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5420F10
JLCPCB Part #
C3987373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 542Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS