RN73R2BTTD5303C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5303C50
JLCPCB Part #
C4004407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS