RN73R2BTTD5232D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5232D10
JLCPCB Part #
C2554478
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS