RN73R2BTTD51R7F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD51R7F25
JLCPCB Part #
C2529946
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS