RN73R2BTTD51R0F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD51R0F25
JLCPCB Part #
C2531065
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS