RN73R2BTTD51R0F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD51R0F100
JLCPCB Part #
C2531077
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS