RN73R2BTTD51R0B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD51R0B25
JLCPCB Part #
C3950573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS