RN73R2BTTD5173B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5173B50
JLCPCB Part #
C4076899
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS