RN73R2BTTD5170C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5170C50
JLCPCB Part #
C4265837
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS