RN73R2BTTD5170A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD5170A05
JLCPCB Part #
C4297505
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS