RN73R2BTTD5102D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5102D50
JLCPCB Part #
C2531061
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS