RN73R2BTTD49R9B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD49R9B10
JLCPCB Part #
C4119318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS