RN73R2BTTD4991B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4991B25
JLCPCB Part #
C4238196
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS