RN73R2BTTD4931B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4931B25
JLCPCB Part #
C4095806
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS