RN73R2BTTD48R7A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD48R7A10
JLCPCB Part #
C3995483
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS