RN73R2BTTD48R1C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD48R1C50
JLCPCB Part #
C4096448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS