RN73R2BTTD4870F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4870F25
JLCPCB Part #
C4198756
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS