RN73R2BTTD4812A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4812A10
JLCPCB Part #
C4267356
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS