RN73R2BTTD4810F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD4810F100
JLCPCB Part #
C3997700
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS