RN73R2BTTD47R0A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD47R0A25
JLCPCB Part #
C4126753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS