RN73R2BTTD46R4B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD46R4B50
JLCPCB Part #
C2547462
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS