RN73R2BTTD4643D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD4643D100
JLCPCB Part #
C2530515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS