RN73R2BTTD4642F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD4642F100
JLCPCB Part #
C4205667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS