RN73R2BTTD4640B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4640B10
JLCPCB Part #
C2571599
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS