RN73R2BTTD4482B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4482B25
JLCPCB Part #
C2547784
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS