RN73R2BTTD43R7F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD43R7F25
JLCPCB Part #
C4008871
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS