RN73R2BTTD4223C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4223C50
JLCPCB Part #
C2548048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS