RN73R2BTTD4220F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4220F10
JLCPCB Part #
C2551435
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS