RN73R2BTTD4120D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4120D10
JLCPCB Part #
C2554419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS