RN73R2BTTD40R7F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD40R7F50
JLCPCB Part #
C4173063
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS