RN73R2BTTD4070C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4070C50
JLCPCB Part #
C4292198
Description
-55℃~+155℃ 250mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS