RN73R2BTTD4070C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4070C25
JLCPCB Part #
C4302700
Description
-55℃~+155℃ 250mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS