RN73R2BTTD4070B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4070B10
JLCPCB Part #
C2571765
Description
-55℃~+155℃ 250mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS