RN73R2BTTD4022B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4022B50
JLCPCB Part #
C2548185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS