RN73R2BTTD4022B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4022B25
JLCPCB Part #
C2547948
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS