RN73R2BTTD4021D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD4021D100
JLCPCB Part #
C4284016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS