RN73R2BTTD4021B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4021B10
JLCPCB Part #
C2571762
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS