RN73R2BTTD4020C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4020C50
JLCPCB Part #
C2547988
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS